NOVINKY

arr3Aby Vaša záhrada bola úžastná.Každá záhrada vyžaduje intenzívnu starostlivosť a celoročný dohľad- iba tak prinesie veľké...

TOVAR V AKCII

naša cena 5,00 €
skladom
naša cena 2,40 €
skladom
naša cena 2,30 €
skladom

KONTAKTY

Juraj Štefuň - GEORG
Bajzova 11
010 01 Žilina
tel: +421 41 763 12 67
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 12,99 €
skladom
naša cena 9,99 €
skladom
naša cena 7,92 €
skladom

O nás » Profil spoločnosti
Profil spoločnosti

foto budovySpoločnosť GEORG vznikla v roku 1992 ako spoločnosť poskytujúca služby tlačiarne, knihárstva a vzdelávania.

Postupom času sa spoločnosť vyprofilovala vo svojom podnikaní a poskytovaní služieb a stala sa spoločnosťou so zameraním na komplexnú knihársku výrobu s napojením na celoslovenskú sieť vydavateľstiev, reklamných agentúr a tlačiarní.

S postupným rastom našej spoločnosti a rozširujúcim sa sortimentom ponúkaných služieb sme boli nútení riešiť neustále rozširovanie výroby presťahovaním sa do nových priestorov na Bajzovej ulici, kde sídlime dodnes.

V roku 2006 prebehla v spoločnosti GEORG ďalšia prestavba spojená s nákupom nových technológií pre tlač a aj pre komplexné spracovanie v DTP-CTP pracovisku, čím skvalitníme a zrýchlime naše služby.


Všetky tieto kroky smerujú ku skvalitneniu a zlepšeniu našej práce s dôrazom na orientáciu na zákazníka
- nášho obchodného partnera. Svojim prístupom ku jednotlivým zákazníkom sa im snažíme nájsť vhodné riešenie ich požiadaviek a poskytnúť im služby k plnej spokojnosti.


Náš zákazník a jeho spokojnosť je pre nás prvoradá. Náš obchodný partner je pre nás na prvom mieste a snažíme sa o to, aby vzťah fungoval na báze partnerstva, vzájomnej dobrej spolupráce a na korektných vzájomných vzťahoch.

Juraj Štefuň, majiteľ